Connect with us

aktuality

Do Městských Lázní Vsetín již s čipovými hodinkami

Publikováno

Vsetínská sportovní, která je provozovatelem městských lázní upozorňuje, že od 1. října nahradí permanentky na bazén a do sauny abonentní čipové hodinky. Permanentky je nutné vyčerpat do konce kalendářního roku.
bazén

Abonentní čipové hodinky návštěvníkům poskytují hned několik výhod:

  • dobití libovolného kreditu (od 300 Kč výše),
  • bezobslužný průchod vstupním turniketem na bazén i sauny,
  • jsou přenositelné mezi stejnou kategorii návštěvníků,
  • je možné využít na bazén i saunu,
  • dochází k automatické slevě na vstupném.

Na abonentní čipové hodinky (stejně jako doposud u permanentek) je možný 1 hodinový vstup na bazén a 2 hodinový vstup do sauny (+ 20 min. u každého vstupu na čas strávený v šatně) a v danou chvíli může vstup využít pouze jedna osoba. V případě ztráty čipových hodinek lze kredit přehrát na nově zakoupené hodinky, pokud zákazník předloží účtenku z předchozího dobití kreditu, na které se nachází evidenční číslo čipu. „Podrobné znění podmínek pro použití abonentních čipových hodinek naleznete na webu www.vsetinskasportovni.cz,“ uvedl jednatel Vsetínské sportovní Ivo Kousal a zároveň upozornil držitele permanentek, že vstupy je nutno vyčerpat do konce roku 2022.

„Věříme, že tato služba abonentních čipových hodinek zpříjemní vstup do městských lázní všem pravidelným návštěvníkům,“ dodal za vedení města místostarosta Tomáš Pifka.

NEJČSTENĚJŠÍ