aktuality
Bobři vedli, ale Znojmo otočilo v závěru a bere výhru

- Share
- Tweet /data/web/virtuals/178941/virtual/www/domains/valasskezpravy.cz/wp-content/plugins/mvp-social-buttons/mvp-social-buttons.php on line 39
https://valasskezpravy.cz/wp-content/uploads/2025/03/img-6108-aspect-ratio-800-450-1000x600.jpg&description=Bobři vedli, ale Znojmo otočilo v závěru a bere výhru', 'pinterestShare', 'width=750,height=350'); return false;" title="Pin This Post">
Bobři byli blízko vítězství, ale Orli v poslední třetině otočili skóre a vedou v sérii 2:1. Valašské Meziříčí se nyní pokusí odvrátit mečbol na domácím ledě a poslat osmifinále do pátého rozhodujícího zápasu.
Bobři vstoupili do utkání skvěle, už po 53 sekundách je poslal do vedení Adámek a o minutu později zvýšil Martiník na 2:0. Znojmo ale rychle zareagovalo a Cakl snížil. Ve druhé třetině si Bobři i nadále drželi náskok, když po sérii vyloučení přestáli oslabení a hráli aktivně.
Ve třetí třetině se hra přiostřila. Orli ve 46. minutě vyrovnali díky Zemanovi a následně Böhm otočil skóre nenápadnou střelou od modré čáry. Bobři bojovali o vyrovnání, ale jejich snahu zastavila přesná teč Cakla, která poslala domácí do dvoubrankového vedení. Hosté se však nevzdali – v 59. minutě využil chybu Orlů Vaňo a snížil na 4:3.
V závěru zkusili hosté hru bez brankáře, ale Zeman pečetil výhru Znojma trefou do prázdné branky.
Série se nyní přesouvá zpět do Valašského Meziříčí, kde Bobři budou mít poslední možnost srovnat a vynutit si rozhodující pátý zápas. Děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit do Nevoga areny!
-
aktualitypřed 1 týdnem
Požár zničil auto ve Vsetíně, majitel přišel o 180 tisíc korun
-
aktualitypřed 1 týdnem
Řidička nedala přednost, nehoda zablokovala tah na Zlín
-
aktualitypřed 4 dny
Řidič Fordu u Lhoty havaroval při předjíždění, na místě zemřel
-
aktualitypřed 2 dny
V Lačnově postaví nový most, silnice bude uzavřena až do října